DOMŮ DOB-INVESTVÝROČNÍ ZPRÁVA D GROUPDALŠÍ AKTUÁLNÍ NABÍDKAKONTAKT  

O PROJEKTU

Rodinné energeticky úsporné domy se stávají mezi zájemci o bydlení stále žádanějšími, proto si Vám dovolujeme představit unikátní projekt Rodinné domy Zbraslav. Jedná se o samostatný soubor řadových rodinných domků, který svým obyvatelům zajišťuje příjemné, provozně levné a především kvalitní bydlení necelých 15 minut od Smíchova. Umístění je ideální pro rodiny s dětmi a klienty, kteří hledají přírodu a zároveň dobrou dostupnost do centra Prahy. Tyto řadové rodinné domy nabízejí přátelskou atmosféru, rodinné prostředí ale i soukromí.

Rozhodli jste se pro bydlení v Praze a nevíte, zda si z velké nabídky bydlení vybrat raději luxusní byt nebo rodinný domek?

Zda se dohadovat se spoluvlastníky nad provozem domu či si řešit vše po svém? Vaše rozhodování můžeme ulehčit. Rodinné domy na Zbraslavi nabízejí zázemí, pohodu a v dnešní době tak potřebnou rodinnou atmosféru a soukromí. Dvoupatrové domy jsou funkčně a především moderně vybaveny. Velkou výhodou a zároveň komfortem je podlahové vytápění zajišťované tepelným čerpadlem, které Vám ušetří režijní náklady pro příští roky provozu. Střešními světlíky je dosaženo příjemné osvětlení a možnost větrání i chodby a koupelen uvnitř dispozice druhého patra. Součástí objektů je pochopitelně garáž, terasa a venkovní zahrádka, která nabízí místo k odpočinku a relaxaci.

Zkrátka a dobře – předmětem nabídky je rodinný dům se vším všudy.

© Dob-Invest a.s., 2000 - 2017