DOMŮ DOB-INVESTVÝROČNÍ ZPRÁVA D GROUPDALŠÍ AKTUÁLNÍ NABÍDKAKONTAKT  

Energeticky úsporné domy v okrajové části obce Zbraslav   VŠE PRODÁNO

O projektu Zbraslav

Rodinné energeticky úsporné domy se stávají mezi zájemci o bydlení stále žádanějšími, proto si Vám dovolujeme představit unikátní projekt Rodinné domy Zbraslav. Jedná se o samostatný soubor řadových rodinných domků, který svým obyvatelům zajišťuje příjemné, provozně levné a především kvalitní bydlení necelých 15 minut od Smíchova.  (více zde)
 

Lokalita a standardy

Seznamte Rodinné domy Zbraslav se nacházejí v okrajové části obce Zbraslav. Lokalita je umístěna do zeleně a v blízkosti se nachází golfové hřiště.
Obvodové nosné konstrukce jsou ze zdiva Kalksandsteim 200, vnitřní nosné konstrukce - zdivo Kalksandsteim 175, příčky jsou vyzdívané z tvarovek Kalksandsteim 115.  (více zde)

Energeticky úsporné domy

Domov s nízkými náklady na jeho provoz, který uspoří peníze z Vašeho rodinného rozpočtu. Je to dům, kde jsou použity postupy, materiály a technologie, které vzájemnou synergií sníží náklady na běžný provoz budovy. Tepelným čerpadlem, ekvitermní regulací či silnější izolací snížíme náklady na vytápění a TUV. To vše ve výsledku sníží roční režijní náklady na bydlení v desítkách tisíc korun.  (více zde)

Financování

Víme, že každý klient řeší koupi budoucího domova individuálně. I my jednáme individuálně s každým klientem. Již při podpisu Rezervační smlouvy společně dohodneme podmínky koupě včetně plánu financování a snažíme se klientům maximálně vyjít vstříc tak, aby koupě nového domova byla od prvních okamžiků snadná a příjemná.

Možnost dlouhodobého pronájmu - pronajímání je ukončeno

Všechny domy bylo možné dlouhodobě pronajmout (cena pronájmu 25 000 Kč měsíčně).

Služby hradí pronajímatel přímo dodavatelům sám podle skutečné spotřeby, ale vzhledem k tomu, že se jedná o úsporný dům s tepelným čerpadlem, jsou náklady na provoz nízké.
 

Ceník

Detailní informace o rozložení jednotlivých rodinných domů včetně cenové nabídky najdete v samostatných komerčních listech jednotlivých domů.  (více zde)


Fotogalerie

Prohlédněte si fotogalerii z výstavby komplexu rodinných domů.  (více zde)

Aktuální stav prodeje rodinných domů Zbraslav

Žlutými ikonami vyznačené domy jsou již prodány, hnědě pronajaté.
Detailní informace o rodinných domech včetně jejich ceny najdete pod jednotlivými ikonami domů.

Modře označený dům k prodeji ihned, všechny ostatní jsou již prodané (a pronájmy ukončené).
 

© Dob-Invest a.s., 2000 - 2019